Klasyczne dodatki, w połączeniu z luksusowymi materiałami i lekką dozą współczesnego stylu, nadają apartamentowi wyjątkowego charakteru.

Ten ciekawy apartament znajduje się w Erenköy, w jednym z niewielu spokojnych miejsc, znajdujących się nieopodal zatłoczonego i głośnego Stambułu. Wnętrze składa się z dwóch pięter, w których znajduje się jadalnia, salon, kuchnia , dwie sypialnie i szeroki taras. Współczesny styl przemawia się przez każdy szczegół w domu. Nie brakuje tu jednak klasycznych dodatków, dodających niesamowitego smaku i charakteru wnętrzu. Przestrzeń zaaranżowana jest dzięki minimalistycznym liniom, wzbogaconym luksusowymi materiałami, takimi jak mosiądz, czy marmur. Ciepłą atmosferę tego apartamentu zapewniają podłogi Iroko.

Niestandardowa tapeta jest kluczowym elementem mieszkania. Oryginalne szafki i regały magazynowe, najwyższej jakości stoliki z drewna litego i marmurowego, dostosowują się do estetyki ogólnej, która zapewnia komfort mieszkańcom. Indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru dodają również unikatowe meble, które są nie tylko wykonywane ręcznie, ale również projektowane na zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Z okna salonu możemy podziwiać piękny taras wraz z ogrodem.

Projekt: Escape from Sofa
Photographs: Ibrahim Ozbunar

Podziel się: